PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Systemy bez rozhermetyzowaniem zbiornika oczyszczarki
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J24V Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J24VZespół automatycznego sterownia CA-J 24V służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest mały prześwit gardzieli otwierającej.

Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J12V Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J12VZespół automatycznego sterownia CA-J 12V służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest mały prześwit gardzieli otwierającej.

Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J24V FL Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J24V FLZespół automatycznego sterownia CA-J 24V FL  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest bardzo duży prześwit gardzieli otwierającej.
Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J12V FL Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-J12V FLZespół automatycznego sterownia CA-J 12V FL  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest bardzo duży prześwit gardzieli otwierającej.
Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania CA-JPNE Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-JPNEZespół automatycznego sterownia CA-JPNE  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest mały prześwit gardzieli otwierającej.
Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania ZAS Z-PNE (MOZD) Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania ZAS Z-PNE (MOZD)Zespół automatycznego sterownia Z-PNE (Mozd)  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa  ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego.
Czytaj dalej...
Zespół Automatycznego Sterowania ZAS Z-ELE (MOZD) Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania ZAS Z-ELE (MOZD)Zespół automatycznego sterownia Z-ELE (Mozd)  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego.
Czytaj dalej...

Potrzebujesz pomocy? Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?


Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji, odpowiedzą na pytania i wątpliwości. Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów - zarówno telefonicznie pod numerem:

(012) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: