PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Zespół Automatycznego Sterowania CA-JPNE Drukuj E-mail
Zespół Automatycznego Sterowania CA-JPNEZespół automatycznego sterownia CA-JPNE  służy do szybkiego otwierania i zamykania strumienia  ścierniwa ( wraz z strumieniem powietrza ) wyrzucanego z dyszy (tłoczonego wężem z oczyszczarki) podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego. System ten współpracuje z każdym typem oczyszczarki niezależnie od producenta. Charakterystyczną cechą sterowania jest mały prześwit gardzieli otwierającej.

Rodzaj sterowania :
- sterowanie pneumatyczne bez rozhermetyzowania zbiornika z wykorzystaniem siłownika pneumatycznego zaciskającego (otwiera / zamyka przepływ medium)

Sposób sterowania :
- sterowane za pomocą układu pneumatycznego – montowanego w oddzielnej skrzynce odcinającej.
- pilot ( wyłącznik - hebel pneumatyczny RLX-II) umieszczony  przy dyszy piaskującej.

Sposób zasilania :
- sprężone powietrze.    

Zasada działania :
Oczyszczarka sterowana jest za pomocą  pilota RLX-II (  zamknij / otwórz ) znajdującego się przy dyszy piaskującej. Wąż ścierniwa (  zakończony króćcem sterującym 1,5 mb na wyjściu złącza CFT oczyszczarki )  przełożony przez skrzynkę odcinającą zaciskany jest za pomocą siłownika pneumatycznego. Po podłączeniu całego zespołu sterowania (przewodów sterujących pneumatycznych)  i załączeniu układu, siłownik pneumatyczny ustawiony jest w pozycji zaciskania węża. Dopiero po załączeniu pilota - przez przekazanie sygnału pneumatycznego następuje przesterowanie pracy siłownika pneumatycznego i otwarcie pełnego przepływu ścierniwa i powietrza  przez wąż. Gdy dźwignia pilota zostanie otwarta następuje natychmiastowe zaciśnięcie węża. Skrzynka odcinająca zasilana jest sprężonym powietrzem. W skład skrzynki odcinającej wchodzi filtr sprężonego powietrza oraz elektrozawór. Filtr  usuwa zanieczyszczenia ciekłe i stałe ze sprężonego powietrza, przygotowuje je, aby za pomocą zaworu pneumatycznego kierować pracą całego układu sterującego.
« wstecz   dalej »

Potrzebujesz pomocy? Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?


Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji, odpowiedzą na pytania i wątpliwości. Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów - zarówno telefonicznie pod numerem:

(012) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: