PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Stawiamy na jakość - Certyfikat ISO 9001 Drukuj E-mail
ISO 9001 Stawiamy na jakość dlatego RESIN posiada CERTYFIKAT ISO 9001. W roku 2003 nasze produkty uzyskały znak CE i weszły na rynki europejskie, gdzie zyskały wysokie uznanie użytkowników.

W ofercie naszej firmy można znaleźć także kombinezony pyłoszczelne, rękawice do piaskowania, filtry i zestawy filtrów służące do uzdatniania powietrza dostarczanego dla pracownika, a także liczne akcesoria techniczne: dysze do piaskowania, oprawy dysz, węże powietrzne i do ścierniwa, agregaty piaskarskie. Produkujemy również hełmy dla pracowników wykonujących metalizację natryskową łukową i ogniową. Nasze hełmy dla metalizatorów, prawdopodobnie są jedynymi w Europie, sprawdzonymi pod względem bezpieczeństwa i walorów ochronnych - posiadają znak bezpieczeństwa B. Potrafimy również wdrożyć w Państwa Firmie procesy związane z metalizacją, dostarczyć urządzenia do prowadzenia procesów metalizacji, wyposażyć pracowników w sprzęt BHP.

Od chwili powstania firmy, staramy się zaspokajać potrzeby i wymagania klientów. Sprzęt ochronny naszej produkcji oraz szereg urządzeń technicznych trafiają do większości firm zajmujących się antykorozją w Polsce, jak również za granicą. Stworzyliśmy także, szeroką sieć Przedstawicieli Handlowych na terenie kraju, by umożliwić klientom łatwy dostęp do naszych produktów.

Posiadamy również własne programy związane z budową komór śrutowniczych. Nasz program MAGIVAC pozwoli Państwu na pozyskanie instalacji do oczyszczania strumieniowo-ściernego zarówno w trybie pod klucz, jak również pozwoli na realizacje programu etapami przy zaangażowaniu własnych sił w podziale zadań: Inwestor - realizuje obiekt komory w oparciu o dostarczony przez RESIN projekt, RESIN - dostarcza komplet urządzeń technicznych, przeszkoli Wasz personel, wdroży odpowiednią technologię czyszczenia, będzie czynnie współpracował w trakcie realizacji normalnych zadań produkcyjnych. Polski program MAGIVAC pozwala również na skuteczną modernizację istniejących systemów do obróbki strumieniowo-ściernej.

Chętnie służymy Wszystkim naszym Klientom szeroko rozumiana wiedzą i doświadczeniem, potrafimy również słuchać ich uwag, słuchając uczymy się i doskonalimy nasza wiedzę techniczną. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą z każdym kto jej potrzebuje. Jeżeli sami nie potrafimy podołać postawionym zadaniom, to z pewnością wskażemy osoby, instytucje lub firmy które mogą Wam pomóc.

« wstecz   dalej »
Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: