PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisu



Produkty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Urządzenie HOLLO-BLAST Drukuj E-mail
Holloblast
Urządzenie HOLLO-BLAST
do oczyszczania rur od wewnątrz


Urządzenie podłącza się do standardowej piaskarki w miejsce dyszy. Powietrze sprężone wraz ze ścierniwem wpływa na końcówkę rozpraszającą, która powoduje skierowanie ścierniwa na wewnętrzne powierzchnie czyszczonej rury.

Urządzenie jest wyposażone w dwa pierścienie do których wkłada się trzpienie centrujące o różnych długościach, które po zamocowaniu na korpusie urządzenia powodują ustalenie położenia w osi rury. Końcówka rozpraszająca oraz tulejki są wykonane z węglika wolframu.

Do czyszczenia rur w zakresie średnic 51 – 76 mm używa się nieuzbrojonego urządzenia podłączonego do przewodu ścierniwa oprawą lub rurą o średnicy 1¼” (31.75 mm) i długości odpowiadającym minimum połowy długości czyszczonej rury.

Jeśli stopień zanieczyszczenia, korozji czyszczone rury jest niewielki można po włożeniu urządzenia do rury pchać je równomiernie od siebie, wówczas ścierniwo wraz z zanieczyszczeniami będzie wydmuchiwane na zewnątrz z drugiego końca rury. Jeśli powierzchnia wymaga intensywnego czyszczenia, należy przepchnąć urządzenie do końca rury, uruchomić piaskowanie i równomiernie ciągnąć urządzenie do siebie.

Czyszczenie rur w zakresie średnic 76 – 125 mm odbywa się przez zamocowanie na korpusie urządzenia dwóch pierścieni z czterema kompletami trzpieni o różnych długościach. Pozwalają one na ustawienie urządzenia dokładnie w osi rury zapewniając równomierne czyszczenia całej, czyszczonej powierzchni. Zawsze należy dobierać długość kołków najbliżej odpowiadające średnicy czyszczonej rury.

Czyszczenie rur w zakresie średnic 127 – 305 mm odbywa się bez pierścieni i kołków, a z użyciem wózka rozporowego. Korpus urządzenia mocujemy w uchwyty wózka, a średnicę odpowiadającą wymiarowi czyszczonej rury ustalamy nakrętkami. Urządzenie dostępne jest z dyszą o średnicy 12,5 mm dla ścierniw o granulacji do 0,72 mm. Zapotrzebowanie powietrza przy dyszy 12,5 mm ok. 6,0 m3/min, a przy dyszy 16 mm ok. 10 m3/min.

Potrzebujesz pomocy? Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?


Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji, odpowiedzą na pytania i wątpliwości. Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów - zarówno telefonicznie pod numerem:

(012) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: