PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Półmaska SECURA 2000 sil Drukuj E-mail
Półmaska SECURA 2000 silPółmaska SECURA 2000 sil

Półmaski SECURA 2000 chronią układ oddechowy przed szkodliwymi i toksycznymi substancjami chemicznymi w postaci par, gazów oraz pyłów, dymow i mgieł.

Półmaska SECURA jest półmaską dwufiltrową to znaczy, że w korpusie osłaniającym szczelnie nos i usta użytkownika zamocowane są symetrycznie dwa plastikowe korpusy łącznika puszkowego, w których umieszczane są bądź filtry przeciwpyłowe, bądź pochłaniacze par i gazów, bądź też wysokoskuteczne wkłady filtrujące P2SL i P3 przeciwko pyłom, dymom i mgłom toksycznym. Konstrukcja tego korpusu zawiera wciśniętą uszczelkę gumową oraz zawór wdechowy. Wyposażenie korpusu łącznika w wymienne nakrętki pozwala na umieszczanie różnych filtrów i pochłaniaczy, jak również na tworzenie wielu ich kombinacji. Korpus półmaski dociskany jest do twarzy użytkownika tzw. "krzyżakiem" ciągniętym w czterech punktach przez nagłowie.

Osiągnięcie doskonałych parametrów ochronnych w filtrach i pochłaniaczach pozwoliło na zastosowanie łączników puszkowych o małej średnicy (80 mm), co bardzo obniża masę całej półmaski jak również w mniejszym stopniu ogranicza pole widzenia.

« wstecz
Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: