PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Aparat filtrująco-nadmuchowy powietrza oddechowego Clean Air Drukuj E-mail
Aparat filtrująco-nadmuchowy powietrza oddechowego Clean AirAparat oddechowy Clean-air basic z maską stanowi ochronę przed pyłami nietoksycznymi dla których NDS jest mniejsze od 2 mg/m3 z wyjątkiem pyłów azbestu, o ile stężenie cząstek fazy rozproszonej aerozolu nie przekracza 4xNDS.

Dzięki temu, że zespół powietrzny umieszczony jest z tyłu użytkownika, gdzie powietrze jest na ogół mniej zanieczyszczone niż w pobliżu głowy szlifierza lub spawacza, znajdującej się tuż nad miejscem powstawania zanieczyszczeń skuteczność oczyszczania zasysanego powietrza jest bardzo wysoka.

Clean-air basic nie zabezpiecza przed:
- gazami toksycznymi
- toksycznymi cząstkami pyłu
- niedostatkiem tlenu w powietrzu

Stała cyrkulacja powietrza w komorze twarzowej obniża do minimum stężenie CO2, które występuje w maskach konwencjonalnych.

Clean-air basic z własnym zasilaniem, stanowi lekki, wygodny w użyciu element sprzętu indywidualnej ochrony dróg oddechowych.

Może być stosowany w połączeniu z:
- przeciwpyłowymi maskami CA-1, CA-2 i hełmami ochronnymi przystosowanymi do nadmuchu powietrza oddechowego
- maskami spawalniczymi zwykłymi i samo zaciemniającymi się

Ochrona dróg oddechowych jest zapewniona przez dopływ do maski filtrowanego powietrza tłoczonego przez zespół powietrzny Clean-air basic umieszczony na pasie z tyłu użytkownika.

Wentylator aparatu jest zasilany z wbudowanego akumulatora 3,6V - pozwala to użytkownikowi na pełną swobodę ruchu i przemieszczania.

Przefiltrowane powietrze dostarczane do maski tworzy w jej wnętrzu nadciśnienie, co wyklucza przenikanie do jej wnętrza pyłów i innych zanieczyszczeń mechanicznych.

Zastosowania

Aparat w połączeniu ze stosowaną maską lub hełmem przeznaczony jest do ochrony układu oddechowego i oczu przed działaniem pyłu na stanowiskach oczyszczania konstrukcji przez szlifowanie, prowadzenia prac wyburzeniowych, pylących, czyszczenia zbiorników z pozostałości minerałów sypkich (wapno, cement), kopalnictwa minerałów, prowadzenia prac za i wyładunkowych materiałów pylących.

Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: